Koše na prádlo

Koš na prádlo a ještě víc.

Pokud se Váš domov pyšní krásným interiérem, jistě nechcete kazit výsledný dojem nevzhledným košem prádlo. Víceúčelové koše, které jsme pro Vás navrhli, však schovávat nemusíte. Navíc, jak sami zjistíte, není nad spojení praktičnosti s krásou.

Čas nad domácími pracemi Vám pomůže ušetřit speciální vícekomorový koš na prádlo. Velmi rafinované řešení představují prádelní koše vybavené přehlednými přihrádkami s barevnými snímatelnými vaky a pevnými úchyty. Díky vakům, které mají podobu tašek, můžete přenášet prádlo přímo k pračce. Prádlo si tak průběžně třídíte a rovnou perete, což Vám šetří čas. Každý člen rodiny bude vědět jak na to. U moderních košů na prádlo navíc využijete multifunkční vaky k přenášení mokrého a suchého prádla, špinavého a čistého. Více o těchto multifunkčních vacích se dozvíte zde...

Koše na prádlo nebo na peřiny jsou výjimečné nejen svým praktickým řešením a krásným vzhledem, ale i dalšími funkcemi. Koš na třídění prádla umístěný v koupelně dobře poslouží také jako přebalovací pult, anebo sedátko. Posadit se můžete také na proutěnou úložnou lavici ve Vaší ložnici.

Šetřete čas, prostor, peníze i přírodu s originálním košem na prádlo. Ať už zvolíte proutěný nebo moderní design, jednoduše získáte maximum. Šikovného pomocníka, který Vám prokáže dobrou službu.  Koše jsou ekologické a na trhu skutečně jedinečné. Koše na prádlo, které ocení každá hospodyňka.

 

Zjistěte více o výhodách koše na prádlo. Vyberte si jednu z variant:

Koše na prádlo - moderní