Koše na prádlo, koše na tříděný odpad, peřiňáky a další interiérové doplňky

Každý koš na prádlo nebo koš na tříděný odpad je originál. Moderní i proutěné koše na prádlo a koše na tříděný odpad přidají Vaší domácnosti nejen na eleganci, ale především na praktičnosti. Každý koš je perfektním pomocníkem k udržení věcí na správném místě. Každý kus je originál, promyšlen do detailu. Vyberte si hned z několika designů, které změní Vaši domácnost. Můžete vybírat z bílých moderních košů nebo z proutěných. Uvidíte, jaké kouzelné změny naše výrobky do Vaší domácnosti přinesou. Dále můžete vybírat koše na hračky nebo dětské koše na prádlo, peřiňáky, lavice s úložným prostorem a jiné. Krásné, ale především praktické koše a úložné prostory, které jinde nenajdete.

Každý náš výrobek je výsledkem 100% české kvalitní práce a na výrobu bylo použito 100% českých materiálů nebo zakoupených v Čechách.

Interiérové doplňky, které jinde nenajdete...

Inspirace pro Váš domov ve spojení s koši na prádlo nebo koši na tříděný odpad.


Interiér v černém

Interiér v modrém

další...


 

 

 

 

Koše na prádlo, unikátní řešení.

Nevěnujte prádlu více než je třeba. Jak získat více času pro sebe? Například u praní prádla je možné uspořit až několik hodin týdně jen tím, že se praní dobře zorganizuje. Tak věnujete běžným věcem minimum času. S košem na prádlo, kde si lehce roztřídíte prádlo podle barvy nebo typu hned při svlékání každý den, neztratíte pozdějším přebíráním prádla před praním ani minutu. Navíc, když se dáte zrovna do praní a překvapí Vás návštěva, nemusíte sklízet hromady prádla ze země koupelny. Veškeré špinavé prádlo je pěkně na svém místě až do momentu, kdy otevřete dvířka od pračky.

Koš na prádlo

 

A nejen to, vše je pěkně uklizené až do chvíle praní. Ani tehdy, kdy se chystáte k praní, není třeba ani chvilky navíc. Vak v podobě tašky s roztříděným prádlem jednoduše vyjmete z koše na prádlo a vysypete do bubnu pračky.  Tento multifunkční vak ani nemusíte nikam uklízet, opět do něj vyprané prádlo vložíte a přenesete k sušáku nebo na zahradu.

Navíc každý z vaků naplněný prádlem v tomto unikátním  koši na prádlo  přesně odpovídá 5-6kg pračce. Tedy co plný vak v koši na prádlo, to jedna pračka. Jednodušší to už být nemůže.


 

Koš na prádlo ale může plnit i další funkce. Například může sloužit jako plnohodnotná lavice k sezení nebo také jako kus nábytku. Nikdo nemusí ani tušit, že se jedná o koš na prádlo.

Motiv na přední straně koše na prádlo se dá kdykoli změnit za jiný. Můžete si tak snadno oživit svou koupelnu nebo ložnici. Navíc otvory po stranách koše může dovnitř proudit vzduch, a přitom nejsou vidět. 

Může mít koš na prádlo ještě více funkcí? Meze se nekladou, v truhle se dají skladovat i jiné věci než prádlo. Například hračky, deky, sezónní oblečení atd.

Jedna věc k mnoha účelům. Jeden koš na prádlo, který se rázem změní v koš na hračky, koš na tříděný odpad úložný prostor nebo peřiňák. Navíc ideální jsou otvory po stranách koše, kterými může dovnitř proudit vzduch, a přitom nejsou vidět.

 

Kam s košem na prádlo?

To je otázka, kterou řeší téměř všichni .  Všeobecně pro koše na prádlo platí, že by měli být co nejblíže pračky, abyste prádlo nemuseli přenášet sem a tam.

Ideální místo pro koš na prádlo je v koupelně, ložnici nebo šatně.  Koš na prádlo většinou máme v koupelně, měl by proto  být  odolný proti vlhkosti . Také by se měl snadno udržovat, tedy koš by měl být lehce omyvatelný.

Koš na špinavé prádlo, nezbytný  pomocník v  každé domácnosti, už nemusíte maskovat.  Jen na vás záleží, zda budete svůj koš na prádlo maskovat, nebo se s ním pochlubíte v jakékoli místnosti.


 

Peřiňák s vlastním designem, který promění Vaší
Peřiňák s výběrem motivu

Cena 3 890 Kč