Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Koše na tříděný odpad
Koš na tříděný odpad

Ať už umístíte koš na tříděný odpad do kuchyně nebo do chodby, bude krásným doplňkem Vašeho interiéru. Výplň koše na tříděný odpad můžete kdykoli libovolně vyměňovat podle interiéru nebo použití. Obrovskou výhodou je multifunkčnost použití tohoto koše. S vystuženými pevnými taškami Vám dobře poslouží jako koš na třídění prádla jej lze použít i jako peřiňák nebo lavici s úložným prostorem se zatížením až 100kg. K dispozici máte tedy jeden výrobek k mnoha účelům. Kdykoli se Vaše potřeba či interiér změní, z koše na tříděný odpad máte hned koš na třídění prádla, peřiňák, sedátko nebo jen úložný prostor. Koš má zadní otvory pro zajištění cirkulace vzduchu, tedy žádný zápach. Navíc tašky mají univerzální použití více zde...

Koš na tříděný odpad

 

Multifunkčnost využití

 Plnohodnotné sedátko se zatížením 100kg


 

Cirkulace vzduchu

 

Libovolná výměna designu

 

Přenos odpadu rovnou ke kontejneru

 

Praní tašek bez žehlení, stálý tvar a pevnost

 

 


 

Více než jen koš na tříděný odpad.

Malý prostor, velkorysé řešení. Pokud nepatří vynášení koše mezi Vaše oblíbené domácí práce, jistě Vás bude zajímat, že existují také prostorově velkorysé koše na třídění odpadu, které díky jejich pěknému přírodnímu vzhledu a přirozené cirkulaci vzduchu uvnitř nemusíte schovávat. Na výběr máte ze tří nebo čtyřkomorového provedení a mnoha designů. Náš tip: Rohový koš umožňuje dokonale využít prostor také v menších nebo atypicky řešených interiérech. Koše se značkami učí děti ekologicky myslet a třídit odpad již odmalička.

Koš na tříděný odpad často kvůli vzhledu bývá umístěn na ukrytém místě, nejčastěji ve vestavěné skříňce pod dřezem nebo v technické místnosti. V případě koše na odpad se potýkáme nejen se zápachem, ale také s jeho velikostí. Do vestavěných úložných prostor se vejde koš pouze omezené velikosti, což v praxi znamená neustálé běhání ke kontejneru. A tříděný odpad většího objemu, jako jsou PET lahve či starý papír, nezbývá než skladovat jinde. Koše jsou ekologické a na trhu skutečně jedinečné.


KOŠE NA PRÁDLO | KOŠE NA TŘÍDĚNÝ ODPAD | KOŠE NA HRAČKY | PEŘIŇÁKY | TRUHLY | LAVICE

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY 

 

Kontakt

LMDesign

Křižanov 44, Hrob, 417 04

IČ: 76609219 | DIČ:CZ7956152831

tel: 00420777581515

e-mail: info@kos-trideni.cz

www.kos-trideni.cz | www.kosenapradlo.cz

© LMDesign 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz