Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Koše na prádlo
Koše na prádlo

Koš na prádlo, ve kterém se snoubí jedninečný design, praktičnost a elegance. Už se nebudete za svůj koš na prádlo nikdy stydět. Bude unikátním doplňkem vaší ložnice, koupelny či chodby. Nikdo nepozná, že se jedná o prádelní koš. Třídění špinavého prádla nemůže být už jednodušší. Vše roztřídíte rovnou v koši podle barvy nebo materiálu a pomocí multifunkčních vaků přenesete špinavé prádlo rovnou k pračce. 

 

Koš na prádlo

Multifunkčnost využití

 Plnohodnotné sedátko se zatížením 100kg


 

Cirkulace vzduchu

 

Libovolná výměna designu

 

Snadná údržba

 

Praní tašek bez žehlení, stálý tvar a pevnost

Koš na prádlo vaky 

 


 

Koše na prádlo, unikátní řešení.

Nevěnujte prádlu více než je třeba. Jak získat více času pro sebe? Například u praní prádla je možné uspořit až několik hodin týdně jen tím, že se praní dobře zorganizuje. Tak věnujete běžným věcem minimum času. S košem na prádlo, kde si lehce roztřídíte prádlo podle barvy nebo typu hned při svlékání každý den, neztratíte pozdějším přebíráním prádla před praním ani minutu. Navíc, když se dáte zrovna do praní a překvapí Vás návštěva, nemusíte sklízet hromady prádla ze země koupelny. Veškeré špinavé prádlo je pěkně na svém místě až do momentu, kdy otevřete dvířka od pračky.

Koš na prádlo

 

A nejen to, vše je pěkně uklizené až do chvíle praní. Ani tehdy, kdy se chystáte k praní, není třeba ani chvilky navíc. Vak v podobě tašky s roztříděným prádlem jednoduše vyjmete z koše na prádlo a vysypete do bubnu pračky.  Tento multifunkční vak ani nemusíte nikam uklízet, opět do něj vyprané prádlo vložíte a přenesete k sušáku nebo na zahradu.

Navíc každý z vaků naplněný prádlem v tomto unikátním  koši na prádlo  přesně odpovídá 5-6kg pračce. Tedy co plný vak v koši na prádlo, to jedna pračka. Jednodušší to už být nemůže.

 

Koš na prádlo ale může plnit i další funkce. Například může sloužit jako plnohodnotná lavice k sezení nebo také jako kus nábytku. Nikdo nemusí ani tušit, že se jedná o koš na prádlo.

Motiv na přední straně koše na prádlo se dá kdykoli změnit za jiný. Můžete si tak snadno oživit svou koupelnu nebo ložnici. Navíc otvory po stranách koše může dovnitř proudit vzduch, a přitom nejsou vidět.

 

 

Může mít koš na prádlo ještě více funkcí? Meze se nekladou, v truhle se dají skladovat i jiné věci než prádlo. Například hračky, deky, sezónní oblečení atd.

Jedna věc k mnoha účelům. Jeden koš na prádlo, který se rázem změní v koš na hračky, koš na tříděný odpad úložný prostor nebo peřiňák. Navíc ideální jsou otvory po stranách koše, kterými může dovnitř proudit vzduch, a přitom nejsou vidět.

Kam s košem na prádlo?

To je otázka, kterou řeší téměř všichni .  Všeobecně pro koše na prádloplatí, že by měli být co nejblíže pračky, abyste prádlo nemuseli přenášet sem a tam.

Ideální místo pro koš na prádlo je v koupelně, ložnici nebo šatně.  Koš na prádlo většinou máme v koupelně, měl by proto  být  odolný proti vlhkosti . Také by se měl snadno udržovat, tedy koš by měl být lehce omyvatelný.

Koš na špinavé prádlo, nezbytný  pomocník v  každé domácnosti, už nemusíte maskovat.  Jen na vás záleží, zda budete svůj koš na prádlo maskovat, nebo se s ním pochlubíte v jakékoli místnosti.


 

KOŠE NA PRÁDLO | KOŠE NA TŘÍDĚNÝ ODPAD | KOŠE NA HRAČKY | PEŘIŇÁKY | TRUHLY | LAVICE

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY 

 

Kontakt

LMDesign

Křižanov 44, Hrob, 417 04

IČ: 76609219 | DIČ:CZ7956152831

tel: 00420777581515

e-mail: info@kos-trideni.cz

www.kos-trideni.cz | www.kosenapradlo.cz

© LMDesign 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz